روز سعادت من

فردا شاید برای همه یه مناسبت داشته باشه ولی برای من نه .بهترین اتفاقات زندگیم فردا رخ میده :

یکی این که روز تولد بهترین دوستم دلسوزترین یارم  قهرمان رویاهای زندگیم پاک ترین پسر دنیا که من میشناسم برادر نازینم سروش جان که پیشاپیش تولدش رو بهش تبریک می گم و امیدوارم که همیشه تو زندگیش موفق و سربلند باشه.

دوم این که :همتون می دونید دیگه روز مادره .

ترا ستایش می کنم که توان فراوان داری و هرگز از پای نمی افتی .

ترا ستایش می کنم که بی دریغ محبت می کنی و بی دریغ عشق می ورزی.

اگر امروز برای من از زندگی خود مایه می گذاری در قید آن نیستی که فردا زمانی که پیر و فرتوت شدی زمانی که موهایت بسان برف سفید شد در سایه درخت تناور وجود من بیاسایی.

ترا ستایش می کنم  که هرگز به خود اندیشه نمی کنی نه به روزت نه به شبت و نه به لحظه های تند گذر عمرت و هر چه هست به من می پردازی و به من توجه داری و دیگر هیچ.

مادر ترا ستایش می کنم که تیر ملامت را به جان می خری سختی زندگی را پذیرنده می شوی از همه دلبستگی های روزگار خویش چشم می پوشی تا مرا به قدرت و توان برسانی .

ترا ستایش می کنم و در روز عیدت دست هایت را ستاپشگرانه می بوسم و قلبم را با همه عشق و محبت آن به تو تقدیم می کنم هدیه ناچیزیست ماد ربپذیر.

/ 11 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
داداش رضا

سلام خوبی داشتم از سر چارراه رد می شدم به وبلاگ شما بر خورد کردم خیلی قشنگ بود زیبا بود به من یه سری بزن غريبي دوست ياد کردن عار نيست يک ورق نامه نوشتن کمتر از ديدار نيست

ساحل

سلام خوبی عزیزم ؟ممنون که به من سر میزنی و تنهام نمی زاری .......اون اس ام اس هم خیلی زیبا بود .....بازم بیا اونجا

دجال

همسفر در این دنیا چیز هایی ست که مرا به تحسین وا می دارد و و یا چیز هایی که مرا حیرت زده می کند اما چیزهایی هست که مرا زهره ی سخن گفتنم را نیست و مادر از این جنس است.....آنقدر زیبا و نا منتهی ست که من شجاعت آن را ندارم با واژه او را بیارایم و همین بس که او روح زندگی ست.....همسفر تو را سپاس که به حریم پاک و عاشقانه ی مادر گام نهادی و زیبا با زنگ واژهایت او را می ستایی....من نیز زایش سروشت را به تو و او صمیمانه تبریک می گویم و و پایداری روح زندگیتان؛ مادر عزیزتان؛ را آرزو مندم......دل شاد باش و استوار..نا همیشه http://www.ehsab.persianblog.ir

هاني وماني

سلام روز مادر را بهتون تبريک ميگم...سروناز جان با تبادل لينک موافق نبودين؟من شمارو لينک کردم

نازنين

لمس بودنشون مبارک... با تاخير تبريک می گم... بارانی باشی.

حامد

خوش بحالت سر نميزنی بی وفا

ali

salam doste khobam .tavalod dadasheto tabrik megam enshaalah ke 100000000sal zendeh bashe bye